Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie

Proszę o kontakt
ID #277
Odsłon : 14 / Opublikowany 2 miesięcy temu

 


Świadczone przez nas usługi konfekcji towarów polegają na pakowaniu, przepakowaniu, sortowaniu, oznaczaniu lub konfekcji produktów w zestawy do sprzedaży w opakowania detaliczne i zbiorcze.


 


Usługę konfekcjonowania  realizujemy w oparciu o prace manualne, których charakter nie pozwala na wykorzystanie maszyn pakujących. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przy konfekcji  różnego rodzajów produktów pozwala na realizowanie zleceń konfekcji nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych.


 


Usługę konfekcjonowania towaru wykonujemy według określonych standardów wyznaczonych przez naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas dbałość o wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny oraz terminowość.


Działamy kompleksowo, precyzyjnie i skupiamy się na efektywności. Zaufaj naszej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie w konfekcji i nieustannie podnosi poziom świadczonych usług.


 


Proponujemy również  niestandardowe formy konfekcji produktów.


 


Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Dozwolone rozszerzenia: png,gif,jpg,jpeg.
  Największy rozmiar: 0.2Mb.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy

  Lokalizacja

  Polska
  Małopolskie
  Kraków
  Ul. Fabryczna 13
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Tomasz
  Kraj Polska
  Województwo Małopolskie
  Adres Kraków
  Typ Prywatny
  Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie
    Świadczone przez nas usługi konfekcji towarów polegają na pakowaniu, przepakowaniu, sortowaniu, oznaczaniu lub konfekcji produktów w zestawy do sprzedaży w opakowania detaliczne i zbiorcze.   Usługę konfekcjonowania  realizujemy w oparciu o prace manualne, kt&oacu...
  Proszę o kontakt