Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Gliwice
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 zdjęcie
180.00 PLN
ID #3996
Odsłon : 19 / Opublikowany 2 tygodni temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, grafiki. Zajęcia przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania!


Akademia "ZAPROGRAMOWANI" oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 7-18 lat w 2 różnych grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią.


Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego. Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę.


Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw, ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb.


Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości!


Telefon: 696-094-732 oraz 608-028-852


https://gliwice.zaprogramowani.com

Dodatkowe informacje 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Dozwolone rozszerzenia: png,gif,jpg,jpeg.
  Największy rozmiar: 0.2Mb.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zaprogramowani
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Gliwice
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Zaprogramowani
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Gliwice
  Typ Prywatny
  Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Gliwice - 1/1
  Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Gliwice
  Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, grafiki. Zajęcia przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Akademia "ZAPROGRAMOWANI"...
  180.00 PLN