Gdańsk , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Magazynier - Gdańsk

DTS Transport Sp. z o.o. - lider na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych.
Do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
- kontrola towaru na magazynie
- obsługa przesyłek
- raportowanie rozbieżności

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, dokładność i zaangażowanie
- uprawnienia na wózki widłowe

Nasza oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- podstawa + system premiowy
- niezbędne narzędzia pracy
- miła atmosfera pracy
- możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV.

Numer ogłoszenia : 13995
Liczba odsłon: 10, dzisiaj0

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/darmoweogloszenia.net.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129