Warszawa Adres : Internet , Natural Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Natural Pharmaceuticals Suplementy Naturalne z Norwegii

Natural Pharmaceuticals https://natural.pl/ została założona w oparciu o dwudziestopięcioletnie doświadczenie inwestorów z Norwegii Knuta-Erika Karlsen, Ole Bjørn Fausa i Reidara Nilsen, którzy od samego początku swojej kariery zajmowali się żywieniem lub eksploatacją zasobów i korzyści płynących z ryb morskich. 


 


Wynika to również z ich tradycji rodzinnych oraz głębokiej wiary w to, że ryby są niezwykle zdrowe i niezbędne dla zapewnienia dobrego stanu zdrowia. 


 


Zarówno dla Olego Bjørna Fausy, jak i Prezesa Zarządu Jonasa Törnquista jest to szczególnie ważne. Ich dziadkowie byli rybakami, a rodziny żyły z rybołówstwa.


 


Dary natury, które Norwegowie wykorzystywali przez wieki w swojej kuchni, dzisiaj mają szansę znaleźć się na stołach wielu ludzi w całej Europie i na całym świecie. 


 


Dlatego też wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby móc podzielić się z Państwem naszą wiedzą oraz naszymi produktami.   


 


W co wierzymy?


 


Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Naszym głównym celem jest dbałość o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety. Wierzymy, że edukacja żywieniowa może i powinna być prowadzona wśród małych dzieci.


 


Nauczenie dziecka, aby sięgało po zdrowe produkty gwarantuje nie tylko jego właściwy rozwój, ale również kształtuje odpowiednie nawyki żywieniowe i zapobiega rozmaitym chorobom. Edukację taką należy rozpocząć możliwie jak najwcześniej.


 


Dążymy do bycia ekspertami na rynku suplementów diety z kwasami tłuszczowymi omega-3. Pragniemy to osiągnąć oferując najwyższej jakości zdrowe produkty. Zależy nam również na tym, aby nasi Klienci znali wszelkie korzyści płynące ze stosowania naszych produktów. W Natural Pharmaceuticals chcemy realizować ten cel z pasją, energią i szacunkiem dla naszych klientów.

Numer ogłoszenia : 17547
Liczba odsłon: 6, dzisiaj0
Strona www: natural.pl

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/darmoweogloszenia.net.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129